H1Z1 Ban Çeşitleri

h1z1

H1Z1’de farklı ban çeşitleri bulunmaktadır.

  1. Account ban
  2. IP ban
  3. HWID (bilgisayar) ban
  4. Ve yukardakilerin birbirleriyle kombinasyonları

IP ban veya HWID ban yediyseniz, tekrar oyunu satın alsanız da yine hemen banlarsınız. Bu yüzden ban türünüzü öğrenmeniz gerekmekte.

1.) “your account has been banned” yazısını görüyorsanız:

Yeni bir daybreakgames hesabı açın, ve banlandığınız steam hesabıyla bu daybreakgames hesabından girmeye çalışın. (Oyunu satın almayın, sadece daybreakgames hesabı açın.)

Bu hesapla aralıklarla oyuna girmeye çalışın, eğer sadece G32 hatası alıyorsanız ve bir kaç sefer sonunda yeni açtığınız daybreakgames hesabınız banlanmıyorsa, sadece accountunuz banlanmış demektir. Yeni bir steam açıp, yeni bir daybreakgames hesabıyla giriş yapabilirsiniz.

2.) Launchpad bozulmuş gibi gözüküyorsa:

Resmi H1Z1 resmi sitesini ziyaret edin, o da bozuk gibi gözüküyorsa IP ban yemişsiniz demektir. IP adresinizi değiştirmeniz gerekli ve VPN gibi çözümler üretmeye kalkmayın.

3.) Hesabınız tekrar anında banlanıyorsa:

Yukarıdakileri yaparken G29 hatası alıp yeni hesabınız da anında banlanıyorsa, HWID ban yemişsiniz demektir. HWID nasıl değiştirilir yazacaktım fakat bu tür bir ban yiyecek kadar hile yapmaya kastıysanız artık nasıl değiştirileceğini de bulursunuz diyorum.

 

Bir cevap yazın

Dasda Plugin is just active at page.