Installous ve AppStorelou2 – App Store’dan Ek Download Butonuyla Tüm Applicationları Ücretsiz İndirin

Installous ve AppStorelous2 – App Store’dan Ek Download Butonuyla Tüm Applicationları Ücretsiz İndirin

Installous ile Apple Store’da ücretli olan applicationları ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Fakat öncelikle iphoneunuzun jailbreakli olması gerekiyor. ( iOS 5.1.1 iphoneunuzu burdan jailbreakleyebilirsiniz. )   

1. Cydia’yı açıp Sources’ı seçiyoruz. Karşınıza iphoneunuzda bulunan sourcelar listelenecek.  Eğer burada Hackulo.us sourceu yoksa eklemeniz gerekiyor.

 

2. Hackulo.us sourceunu eklemek; Sağ üstten edite basıp sol taraftaki addi seçiyoruz. Karşınıza çıkan ekrana http://cydia.hackulo.us yazıp Add Source butonuna basıyoruz. Source Warning çıkarsa korkmayın, Add Anyway diyerek yükleme işlemine geçin. Yükleme bittikten sonra Return to Cydia butonuna basarak source eklemenin son işlemini yapmış oluyoruz.

 

3. Şimdi sıra geldi Installous’u yüklemeye. Cydia’da Search tabına gelin ve Installous yazın, aşağıya açılan listeden Installous 5’i seçin, Install’a tıklayın ve bir sonraki pencerede Confirm’e tıklayın. Böylece Installous download edilip yüklenmiş olacak, sizde yüklemenin bitmesini bekleyip Restart SpringBoard butonuyla Installous’u kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

 

Sonrası çok kolay. Installos applicationını çalıştırıp istediğiniz applicatını  arayabilirsiniz, indirebilirsiniz. Application bulma işlemini kolaylaştırmak için AppStorelous tweakiyle App Store uygulmasının içine Installous’a yönlendirecek şekilde bir Download butonu koyabilirsiniz. AppStorelous tweakini aşağıdaki gibi indirebilirsiniz:

Cydia’ya girin ve yukardaki maddelerden 2.de anlattığım gibi http://ihacksrepo.com sourceunu ekleyin. Daha sonra search kısmından AppStorelous2 ‘yi arayıp yükleyin. Artık App Store’a girdiğinizde ücretli applicationların altında Download butonu göreceksiniz.

Bir cevap yazın

Dasda Plugin is just active at page.